Πρόγραμμα Αγώνων

26η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

25η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Α.Ε.Λ. ... 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΡΗΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

24η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-A.E.K. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00

23η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

22η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-A.E.K. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00

21η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Ο.Φ.Η. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

20η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-A.E.K. ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

19η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

18η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΡΗΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Ο.Φ.Η. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ... 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

17η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-Π.Α.Ο.Κ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

16η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ... 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-A.E.K. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

15η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

14η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-A.E.K. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-ΑΡΗΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00

13η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Α.Ε.Λ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ... 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Ο.Φ.Η. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

12η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

11η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

10η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
Α.Ε.Λ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΡΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-A.E.K. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00

9η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ε.Λ.-Ο.Φ.Η. AEL FC ARENA 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 30/11/-0001 00:00

8η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Π.Α.Ο.Κ. ... 30/11/-0001 00:00
Ο.Φ.Η.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00

7η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
A.E.K.-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 30/11/-0001 00:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΡΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 30/11/-0001 00:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 30/11/-0001 00:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 30/11/-0001 00:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 30/11/-0001 00:00

6η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 05/10/2019 17:15
Α.Ε.Λ.-A.E.K. AEL FC ARENA 05/10/2019 19:30
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 06/10/2019 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Π.Α.Ο.Κ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 06/10/2019 17:15
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 06/10/2019 17:15
ΑΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 06/10/2019 19:30
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 07/10/2019 20:00

5η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΡΗΣ-Α.Ε.Λ. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 28/09/2019 17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 28/09/2019 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28/09/2019 20:00
Ο.Φ.Η.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 29/09/2019 15:00
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΞΑΝΘΗ ARENA 29/09/2019 17:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 29/09/2019 17:15
A.E.K.-Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 29/09/2019 19:30

4η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-Ο.Φ.Η. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 21/09/2019 17:15
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 21/09/2019 19:30
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-A.E.K. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 21/09/2019 20:00
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA 22/09/2019 15:00
Π.Α.Ο.Κ.-ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 22/09/2019 18:30
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 22/09/2019 19:30
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 22/09/2019 20:30

3η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 14/09/2019 19:00 ΕΡΤ 2053 2-3
Ο.Φ.Η.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 14/09/2019 19:15 NS2 3463 3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 14/09/2019 21:30 NS1 22532 5-0
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΞΑΝΘΗ ARENA 15/09/2019 19:00 ΕΡΤ 1406 2-1
A.E.K.-ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15/09/2019 19:15 NS2 17093 2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 15/09/2019 19:15 NS3 1534 1-0
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15/09/2019 21:30 NS1 13129 4-0

2η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 31/08/2019 19:00 ΕΡΤ 2118 1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 31/08/2019 19:15 NS2 5039 1-3
ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ-ΑΡΗΣ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 31/08/2019 21:30 NS1 1677 1-0
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 01/09/2019 19:00 PAOK TV 15793 2-1
Α.Ε.Λ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA 01/09/2019 19:15 NS2 3883 0-1
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 01/09/2019 20:00 ΕΡΤ 1465 2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-A.E.K. "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ" 01/09/2019 21:30 NS1 3825 2-3

1η Αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημερ./Ώρα TV Εισ. Αποτέλ.
ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 24/08/2019 19:00 2612 1-1
ΑΡΗΣ-Ο.Φ.Η. "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 24/08/2019 21:00 12306 1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 24/08/2019 21:30 18921 1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25/08/2019 18:45 972 1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 25/08/2019 19:15 1512 1-2
Π.Α.Ο.Κ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 25/08/2019 20:00 17968 2-1
A.E.K.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 25/08/2019 22:00 10238 1-2
  • Eteka
  • Betshop
  • Nike
  • Zakcret
  • Iatriko
  • Cosmote
  • ACS
  • ΤΖΕΛΑΛΗΣ
  • ΠΗΓΗ ΟΛΥΜΠΟΥ
  • GR GENESIS
  • GM ADVERTISING
  • AVANCE
  • Mega
  • EXODOS TRAVEL
  • Car
  • Bread
  • Megasystems
  • Hype
  • Asteras
  • Wanred
  • kirifidis
  • ERT